Haluk Levent’ten pamuk şeker sürprizi! ‘Emeklerini görmezden gelmeyelim’

Kayısının başkenti Malatya ’25.Malatya Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali’ni Kültür ve Turizm Bakanlığı, Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenliyor. Bu yıl da pek çok etkinliğin düzenleneceği festival pazar günü bitecek.

Festivalin ilk gününden beri devam eden etkinlikler kentte büyük bir heyecan ve enerji yaratmaya devam ediyor. Gündüz etkinliklerinin devamında ise gecede ünlü sanatçıların konserleri büyük kalabalıkları bir araya getiriyor. Festivalin ikinci gününde ise Mişmiş Park Fuar Alanı’ndaki sahneye mahalli sanatçılar ile Malatyalı sevilen halk müziği sanatçısı Özlem Büyük ile ardından da Rock müziğin başarılı ismi Haluk Levent sahne aldılar.

SEVİLEN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

Haluk Levent konseri için Mişmiş Park Fuar Alanı’nı dolduran 45 bin kişiden fazla müzik sever, cep telefonlarının ışıklarını yakarak güzel görüntüler oluşturdular. Yerel sanatçılardan sonra sahneye çıkan Haluk Levent, iki saati aşan konserinde sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bir ara seyircilerin arasında boşluk alana da giren sanatçı yükselen koronavirüs vakalarına dikkat çekerek, “Bugün aslında sizlerle fazla yaklaşmak istemiyorum. Bende bir koronavirüs vakası olabilirim ve size bulaştırmak istemem, yaklaşarak çak çak yapmayalım bugün” dedi.

DİREKLERE TIRMANDI

Konserinde enerjik şarkıların da etkisiyle yerinde duramayan sanatçı sahne direklerine tırmanarak adeta akrobasi şovu da yaptı. Sahne kenarlarındaki ses kolonlarının üzerine çıkan sanatçıya sahne görevlileri de yardımcı oldular.

AHBAP Derneği çatısı altında pek çok yardım çalışması yapan ünlü sanatçı, Malatya’daki SMA hastası çocuklara de sahneden destek verdi. Çocukları için pankart açan aileleri sahneden gösteren ve SMA’lı çocuklara yapılan bağışlara katkı isteyen sanatçı, “Onlar için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

İŞPORTACI ÇOCUKLARA YARDIM

Sahne performansı ile kendine hayran bırakan ünlü isim, konserinde doğaçlama bir şarkı yaparak; bu şarkı eşliğinde pamuk şeker satan yedi işportacı çocuğu sahneye çağırdı. Ellerindeki pamuk şekerler ile sahneye gelen çocukların şekerlerini AHBAP Derneği olarak tanesini 10 liradan satın alan Levent, “Bu arkadaşlarımız saatlerdir pamuk şekerlerini alın teri dökerek satmaya çalışıyorlar. Emeklerini görmezden gelmeyelim. Bu benim çocukluğumun şekeridir, bayılırım” ifadelerini kullandı.

Pamuk şeker paketlerinden birini açıp sahnede büyük bir keyifle yiyen ve yaklaşık 150 tane pamuk şekerin tamamını satın alan Haluk Levent, kalan şekerleri orkestrasına ve hayranlarına dağıttı. Şekerlerin dağıtımı sırasında küçük çaplı bir izdiham da yaşandı. AHBAP Derneği çatısı altında pek çok kez sürpriz satın almalar yapan ünlü ismin bu davranışına, hayranları alkışlarla ve tezahüratlarla karşılık verdiler.

LEVENT’E HEDİYE

Konserde Malatya Valisi Hulusi Şahin ve Belediye başkanı Selahattin Gürkan da Haluk Levent’e arkeolojik Arslantepe figürü ve kayısı hediye ettiler.

Related Posts

Çelik: İşimi çok iyi biliyorum, eğleneceğiz o garanti

Konserine ‘Bu Şehirde’ şarkısı ile başlayan Çelik, “35 yıldır yaptığımız gibi bu gece de şarkılarımızı söylemeye devam edeceğiz. Konser harika …

Bacaklarındaki yaralar dikkatleri çekmişti: Melike Şahin hastalığını birinci defa açıkladı! Sevenleri şoke oldu

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki bir kozmetik mağazasında objektiflere yansıyan son periyodun başarılı sanatkarlarından Melike Şahin, basın …

Seren Serengil’den bomba iddia: Mehmet Dinçerler’in değişik cinsel fantezileri varmış

Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler’in mutluluğuna gölge düştü …

Hadise ve Mehmet Dinçerler tek kalemde birbirlerini sildiler! Boşanma davası açtılar…

Hadise, konserinde “Küçük Bir Yol” şarkısını seslendirirken ağlamış ve 3 milyon TL değerindeki tektaşını takmadığı dikkat çekmişti. İddiaya göre …

Kusursuz Kiracı full HD bölüm izle! Kusursuz Kiracı 3. bölüm tek parça izle! Kusursuz Kiracı son bölüm neler oldu?

FOX Tv ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Kusursuz Kiracı 3. bölüm full HD izle ve Kusursuz Kiracı …

Cumbul’dan ders alıyor

Cumbul’dan oyunculuk dersleri aldığını belirten Vuslateri, “Profesyonel hocadan ders almak ve ona oyunculuğu sorup, öğrenmek mükemmel bir şey …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.