Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk’ün Şok İtirafı: Eşim Ölüm Tehditleri Alıyor

Kara para aklama suçundan tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ardından bakanlığın harekete geçtiği ve 600 fenomen hakkında inceleme başlatılacağı açıklanmıştı.

Dilan Polat’ın 2019 yılında paylaştığı ve sosyal medyanın ‘şampiyonlar ligi’ olarak adlandırdığı fotoğrafta bulunan aralarında Eylül Öztürk’ün de bulunduğu 12 kişinin tüm mal varlıklarına el konuldu.

Güzellik merkezleri üzerinden kara para aklama iddiası üzerinden açılan çok sayıda dosyaya sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk de dahil edilmişti.

Bir süredir Amerika’da yaşayan Öztürk, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla şirketlerinin incelendiğini duyurmuştu.

Güzellik merkezleri üzerinden kara para aklama iddiası üzerinden açılan dosyaya birçok sosyal medya fenomeni gibi Eylül Öztürk de dahil edilmişti. Bir süredir Amerika’da yaşayan Öztürk, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla şirketlerinin incelendiğini ‘duyurmuştu.

ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYOR

Ünlü fenomen son paylaşımıyla eşi Kenan Özkan’ın ölüm tehditleri aldığını duyurdu.

Gelen mesajların birinde yer alan, “Bak uyuşturucu işlerine de başlıyorsunuz yavaş yavaş. Senin depoda da çıkar mı acaba bir şeyler? Kenan kardeş sizden parça parça koparacağız hayatınızı” ifadeleri dikkat çekti.

‘BAŞIMIZA BİR ŞEY GELİRSE HESABINI KİM VERECEK?’

Ünlü fenomen o mailleri “Bunun gibi bir sürü var. Babamın şahsi numarasından anneme, teyzeme kadar herkesin bilgisine sahipler. Eşim başta olmak üzere tüm ailemiz ölüm ile tehdit ediliyor. Bizden bir Bitcoin hesabına 200 bin dolar göndermemiz isteniyor. Başımıza bir şey gelirse hesabını kim verecek? 8 yaşındaki yeğenimin ismi geçiyor o mailde” sözleriyle anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir