Vivo TWS 3e kulaklıklar tanıtıldı

Vivo, bugün Çin’de heyecan verici yeni ürünlerini tanıttı. Bu ürünler arasında Vivo S18 serisi akıllı telefonlar ve Vivo TWS 3e kulaklıklar yer alıyor. S18 serisi, S18, S18 Pro ve S18e olmak üzere üç modelden oluşuyor. Ayrıca, markanın yeni Vivo TWS 3e kulaklıkları da bu etkinlikte gözler önüne serildi.

Vivo TWS 3e, 11mm dinamik sürücüler içeriyor ve DeepX 3.0 ile 3D Panoramik Ses efektleri sayesinde etkileyici bir ses deneyimi sunuyor. Bu kulaklıkların en dikkat çekici özelliği, fiyat aralığında nadir bulunan Akıllı aktif gürültü engelleme teknolojisi. Ayrıca, AI çağrı gürültü azaltma özelliği ile donatılmış bu kulaklıklar, insan seslerini koruyup, gereksiz sesleri filtreleyerek ve mikrofonun rüzgar gürültüsüne direncini %12 artırarak, insan işitme sistemini taklit eden AI derinlik hesaplamasını kullanıyor.

Vivo TWS 3e kulaklıklar tanıtıldı

Bağlantı açısından, Bluetooth 5.3 ve 55ms düşük gecikme süresine sahip oyun modu sunuyor. Cihazda sesli asistan bağlantısı, gelen aramaların sesli bildirimi ve Kulaklığımı Bul özellikleri mevcut.

Vivo TWS 3e‘nin pil ömrü de etkileyici. Gürültü engelleme açıkken her kulaklık için 9 saat, toplamda ise 36 saat kullanım imkanı sunuyor. Gürültü engellemesi kapalıyken ise bu süre her kulaklık için 11 saate ve toplamda 44 saate çıkıyor. Her kulaklık 4.4 gram ağırlığında ve kulaklıkların ve şarj kutusunun toplam ağırlığı 43 gram.

Bu yeni kulaklıklar mavi ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor ve Çin’de 179 yuan (25$) fiyat etiketiyle satışa çıktı. İlk satışta özel bir teklif olarak 159 yuan (22$) fiyatla sunuluyor. Vivo, bu kulaklıkların küresel pazara ne zaman sunulacağına dair henüz bir bilgi paylaşmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir