Zeynep Koçak’tan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Ayrılığı Hakkındaki İddialara Sert Çıkış Gecikmedi

Magazin gündemi son günlerde Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ayrılığıyla çalkalanıyor, bildiğinizi düşünüyorum. Bu boşanma kararının yankıları devam ederken, Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın paylaşımı; ikilinin boşanmasına bir gönderme olarak algılandı. 

Zeynep Koçak’tan bu iddialara sert çıkış gecikmedi…

Ünlüler dünyasına biraz olsun hakim olan herkes bilir, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programıyla tanıdığımız Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak bir dönem birlikteydi.

O dönem ortaya atılan birtakım iddialara göre Oğuzhan Koç, Zeynep Koçak’ı Yağmur Tanrısevsin ile aldatmış; ikilinin ilişkisi de bu yüzden bitmişti.

Sonrasını zaten hepimiz biliyoruz. Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yıl Yağmur Tanrısevsin’den sonra aşk yaşamaya başladığı Demet Özdemir ile nikah masasına oturdu.

İkilinin hem görkemli düğünü hem de evlilikleri çok konuşuldu. Ta ki geçtiğimiz aya kadar…

Geçtiğimiz ay ikilinin evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığı konuşulmaya başlamıştı.

Nitekim Demet Özdemir de geçtiğimiz günlerde yaptığı bu açıklamayla boşanmayı doğrulamıştı.

Söz konusu iddialara sinirlenen Zeynep Koçak’tan sert çıkış gecikmedi…

Koçak, “Haftalar önce attığım bir postu alıp saçma bir başlıkla nerelere yoruyorsunuz. Neyim ben müneccim mi? Yazdığım şeyleri yıllar önce yaşadığım bir ilişkiyi düşünerek, buna dikkat ederek mi atacağım sürekli? Ya ben unuttum siz unutamadınız.” sözleriyle sonunda isyan etti.

Zeynep Koçak, “Oturdum ilahi adaleti bekliyorum” paylaşımını Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir için yapmadığını söylemiş kısaca…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir